З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ: ПРИВІТАННЯ ВІД ФОНДІВЦІВ З НАГОДИ НОВОРІЧНИХ СВЯТ!

Колись, на зимові свята, ми бажали один одному щастя та удачі, а сьогодні мріємо про перемогу та світло в хаті😊 Хоча навіть повний блекаут не відбере в нас святковий настрій та сподівання на краще. 

Тож в переддень святкування Нового 2023 року прийміть найщиріші побажання від наших фондівців, які працюють для вас попри всі негаразди та обстріли!

 

Юлія Ресенчук, Президентка Фонду
Рік, що минає, був важким для кожного українця. Проте особливо непростим він став для українців з інвалідністю. І разом з тим він об’єднав усіх нас заради спільної мети - якнайскорішого наближення ПЕРЕМОГИ і захисту нашої країни. В 2023 рік ми йдемо впевненими і сильними, здатними здолати виклики, що постали перед нами, до повного відновлення нашої країни та її розвитку як інклюзивної та незалежної країни! Щиро вітаю усіх з Різдвом і Новим роком! Нехай наступний рік буде роком відновлення, роком миру і повернення додому усіх тих, хто був змушений його полишити! 

 

 

Наталя Мітяєва, віце-президент Фонду
Вітаю всіх із прийдешнім Новим роком! Зичу кожному з нас сьогодні зберегти себе й відновити сили, щоб і далі працювати заради однієї спільної мети – ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ! А також бажаю успішної співпраці з тими, хто підтримує цінності інклюзивної України!  

 

 

Вадим Ресенчук, юрист Фонду
Привітання цього року може бути лише одне – швидшої перемоги для всіх нас, для України! А згодом ми зможемо все надолужити – втілювати в життя ініціативи, пов’язані з інклюзивністю, вирішувати проблеми людей з інвалідністю, працювати над змінами в законодавстві… Але то все згодом, бо поки що всім нам потрібні тільки мир, спокійне життя, відновлення України та її економіки. Тож будемо жити й працювати задля перемоги у наступному році!

 

Олександр Єсипенко, головний редактор проєкту Invak.info
Друзі! Вітаю вас усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю вам, щоб якнайскоріше настала наша Перемога у цій війні!

 

 

 

 

Олексій Авдеєєв, технічний спеціаліст з підтримки сайту Invak.info
Дорогі друзі, брати і сестри! Цей рік був непростим для всіх: до нас прийшла біда – війна. Багато з нас навіть не думали, що все так може зайти далеко. Але як би важко не було, пам’ятайте, що всі ми українці! А ми, люди з інвалідністю й з необмеженими можливостями, - ми ще й особливі люди. Адже кожен з нас, нарівні з іншими, робить щось для перемоги:  хтось займається хакерством, інший підтримує фінансово, дехто перебуває в постійних молитвах за Україну та захисників, а хтось пішов на війну і отримав травму. Ми всі українці, не забуваймо про це, якби важко не було. Давайте триматися разом і підтримувати один одного. Не забувайте зайвий раз зателефонувати чи написати смс рідним, близьким, знайомим… А ще мені хочеться сказати: Христос народився – Славімо його! Вітаю всіх зі святом Різдва та наступаючим Новим 2023 роком. Сподіваюся, вірю і молюсь, щоб новий рік – був роком нашої перемоги над кожним ворогом, окупантом, терористом, зрадником. Тримаймося. Всіх обіймаю і люблю. Слава Україні – Героям слава

 

Анастасія Стельмах, IT фахівчиня
Ми сподіваємося, що щирість і довіра, справжні цінності, які є спільними для нас, допоможуть в наступному році досягти жаданої для всіх нас перемоги! Кожен намір, увага, дія або просте підтримуюче слово - є важливим! Тому нехай всі ідеї та прояви будуть реалізовані. Віримо, що всі плани і задуми обов’язково втіляться у життя. Успіху вам та процвітання, визнання ваших зусиль та праці!

 

Світлана Наумова, комунікаційний менеджер
Новорічні свята – це завжди віра та сподівання в позитивні зміни, неймовірні дива… Але цього року ми, українці, впевнені, дива – це справа рук кожного з нас. І залежать вони від активності волонтерів, від кількості фінансових перерахувань на потреби ЗСУ, від нашої з вами  підтримки захисників як на передовій, так і в тилу. Тому і хочеться цього року побажати всім вам – колегами, друзям, однодумцям нашого Фонду – ПЕРЕМОГИ і МИРУ!