Україна фестивалить РАЗОМ: театри, які нас об’єднують

У Києві 15-17 червня 2018 року відбудеться Четвертий інклюзивний міжнародний театральний Фестиваль «АРТ-Плейбек. Разом”.

Фестиваль відкритий для людей із різних соціальних груп, різного світогляду, віку, національності, гендеру та сексуальної орієнтації, фізичних та інтелектуальних можливостей, професій тощо.

Фестиваль запрошує представників державних структур і бізнесу, громадських організацій та фондів, яким цікаво налагоджувати партнерські відносини і познайомитися з театром як інструментом для різнобічного розвитку співробітників і своєї діяльності.

Корисним Фестиваль стане соціальним педагогам і працівникам, психологам, представникам допомагаючих професій, які познайомляться з новими методами роботи з людьми і розширять коло професійних знайомств.

Для діячів мистецтва може бути цікавим знайомство з новими театральними напрямками.

На Фестивалі учасники спробують інтерактивні театральні методики, які успішно зарекомендували себе по всьому світу: плейбек-театр, театр пригноблених і документальний театр. Ці театральні напрямки працюють з історіями життя людей, знаходячи в них найважливіше і надаючи їм естетичну форму на сцені. Це допомагає побачити своє життя і життя інших зі сторони, переосмислити, дослідити альтернативи поведінки і реакції в різних ситуаціях. Розповідаючи історії і чуючи інших, знаходиться те спільне, що об’єднує нас, що дає побачити в людині людину, його\її цінність, знаходячи в розбіжностях красу і нові можливості.

Особливий акцент буде зроблений на темі інклюзії. З нею учасники будуть знайомитися через громадські організації, які проведуть інтерактивні заняття. Так, бажаючі дослідять місцевість на візку, вивчать декілька фраз жестовою мовою, дізнаються про різні нації і культури, відчують історії людей, що живуть на сході України у прифронтовій зоні, почують відверті розповіді про вибір своєї ідентичності, розберуться, що ж таке дискримінація. Буде ще багато чого корисного і цікавого.

У Програмі –  театральні майстер-класи та перформанси від тренерів і театрів з України, Білорусі, Росії, Німеччини, музичний джем, неформальне спілкування.

Детально з Програмою Фестивалю Ви можете ознайомитися за посиланням https://goo.gl/XQXDoK

Співорганізатори Фестивалю: соціально-культурний проект «АРТ-Плейбек», Фонд Фрідріха Еберта (Регіональний офіс «Діалог Східна Європа»), Всеукраїнська спілка молодіжних громадських організацій YMCA, Національний музей Тараса Шевченка, благодійний фонд «Подушка добра», громадська організація «Міжнародна асоціація незалежних експертів медіа простору» (МАНЕМ)

Адреса проведення Фестивалю: Національний музей Тараса Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 12, Київ

Відкриття Фестивалю: 15 червня 2018 року о 15:30. Початок реєстрації починається о 14:30

Участь у Фестивалі передбачає оплату рекомендованого внеску, який становить 250 грн, але залишає його розмір на розсуд учасників. Внесок йде на покриття організаційних витрат Фестивалю, заохочення роботи волонтерів, оплату трансферу для мало мобільних груп населення, необхідного обладнання тощо

Реєстрація на Фестиваль для учасників: https://goo.gl/2bZbXf

Реєстрація на Фестиваль учасників від організацій (списком) https://goo.gl/Lt7Mcy

Питання щодо Фестивалю: +38 093 047 71 19 Наталія Вайнілович

Питання щодо реєстрації: +38 093 884 39 78 Катя Мулявка

Питання щодо партнерства:+38 066 985 67 52 Ніна Малєкіна

Питання щодо Програми: +38 063 485 52 51 Микита Шева

E-mail: artplaybackf@gmail.com

Сторінка Фестивалю https://www.facebook.com/artplaybackfest

Захід https://www.facebook.com/events/660257114364977/

Instagram artplaybackfest

YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UCclfLLSwyii1M8N9IV9N7eQ