Участь АІК у фестивалі молодіжних ініціатив «YouthDay»

У день молоді 24 червня 2017 року в Києві відбувся найбільший фестиваль молодіжних ініціатив, який зібрав у Маріїнському парку більше 150 організацій. На заході було організовано тематичні локації для відвідувачів. Зокрема були такі локації, як: Медіа, Здоров’я, Дитяча, Ігрова, Тренінги, Майстер-класи, Музична сцена, Мистецька алея, Науково-технічна, Мушля: лекторій, театральні вистави, кінопоказ, літературна, благодійна, спортивна, алея можливостей, літературна, релакс, фуд корт, CrossFit banda. На кожній локації були різні активності та корисна інформація на актуальні теми.

Члени БФ «Асоціація інклюзивної країни» та їхні партнери БФ «Право на щастя» отримали можливість презентувати свій спільний проект «Молодіжна ініціатива – інклюзивна Україна» на фестивалі та долучитися до проведення заходу.

Мета цього проекту – створення всеукраїнської мережі молодіжного руху за інклюзію. А основними завданнями є створення інструменту реалізації проектів із питань інклюзії у всеукраїнському масштабі, а також виявляти певні проблеми та знаходити шляхи їхнього вирішення на локальних рівнях, популяризувати теми інклюзії, активізувати молодь для створення інклюзивного суспільства; проводити просвітницьку роботу та ін.

Представники від благодійних організацій говорили про проект на алеї можливостей. Крім того, Юлія Ресенчук, президентка БФ «Асоціація інклюзивної країни», виступала перед молоддю на Лекторії з мотиваційною доповіддю «Навчитися літати, не вміючи ходити».

«На Youthday ’17 намагалась донести до молоді, через свою особисту історію життя, про те, як із найважчої життєвої ситуації вийти переможцем, про важливість доступного середовища та про те, як важливо ставити перед собою все більші й більші виклики. Сподіваюсь, що мій виступ був корисним та повчальним», – говорить Юлія.

У рамках заходу Юлія Ресенчук мала нагоду поспілкуватися з Уляною Супрун, виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я України. Вони обговорили теперішній стан МСЕК. Юлія висловила сподівання щодо зміни підходу до процедури встановлення інвалідності.

Молодь – наше майбутнє, і через декілька років саме ці юнаки й дівчата будуть вирішувати долю нашої країни. Тому такі заходи дуже важливі для об’єднання їхніх зусиль, мотивації та формування правильних цінностей.

 «Асоціація інклюзивної країни» вдячна усім організаторам цього чудового заходу за можливість долучитись до молодіжного співтовариства і стати частиною такої важливої події!