У Києві презентують безкоштовну навчальну програму з Software Testing для людей з інвалідністю

Проект «Be QA Today» – безкоштовні курси для людей з фізичною інвалідністю з Тестування Програмного Забезпечення (Software Testing). “Пілотний” курс буде відбуватися у м. Києві з 26 червня до кінця вересня.

Проект створено, щоб дати можливість людям з фізичною інвалідністю (що мають тяжкі форми захворювань або травм 1 та 2 груп інвалідності) отримати безкоштовну освіту та базові знання за спеціалізацією “тестування програмного забезпечення” (Software Test Engineer) та допомогти зі стажуванням в ІТ компаніях України або freelance.

Організатори проекту  націлені на найвразливішу групу – людей з важкими формами фізичної інвалідності, серед яких: люди з інвалідністю з дитинства, що отримали травми, воїни АТО, що набули інвалідності в наслідку бойових дій на сході країни та ін.

Наразі, за результатами онлайн реєстрації, була відібрана група учасників в кількості 15 осіб, серед яких є, як кияни, так і учасники з інших міст України, які на час навчання (три місяці) переїдуть до Києва.

«Пілотний» запуск програми передбачає он-лайн навчання 2 рази протягом тижня, що відбуватимуться в UNIT.City, та 1 раз офф-лайн (практичне заняття у групах) на вихідних.

Запрошуємо представників ЗМІ до участі у офіційній презентації курсу, вручення сертифікатів  людям із інвалідністю, що відбудеться: 18 червня 2018 року о 10:00. Локація проведення заходу – Kyiv Smart City Hub, ВДНГ, 5-й павільйон.

З повагою, команда проекту Be QA Today (www.beqatoday.com)

Контактна особа для акредитації – Юлія Ресенчук, тел: +380959350302, j.resenchuk@gmail.com