У Києві допомагають освоїти професію в ІТ та працевлаштуватись людям з інвалідністю

У суботу, 31 серпня, о 17:00 у приміщенні Unit City відбудеться кінцевий етап другого набору проєкту для людей з фізичною інвалідністю “Be QA Today”.

Проєкт «Be QA Today» – безкоштовна навчальна програма для людей з фізичною інвалідністю. Його основна мета — дати можливість таким людям отримати освіту та базові знання за спеціалізацією “тестування програмного забезпечення” (Software Test Engineer) та допомогти із працевлаштуванням в ІТ компанії України або на freelance.

Цього року проєкт пройшов вже вдруге. Після пілотування проєкту у 2018 році, серед 17 учасників, 7 випускників навчальної програми вже працюють у найбільших ІТ-компаніях України, таких як: Ciklum, GlobalLogic, Itera, SoftServe та інші.

Як і минулого року, проєкт тривав три місяці у Києві, з червня по серпень 2019 року. У ньому взяли участь 9 учасників, двоє з яких приїхали на навчання з інших міст України. Проживання іногороднім учасникам забезпечувалось за кошти фінансових партнерів проєкту. Програма передбачала он-лайн навчання 2 рази протягом тижня. Заняття відбувалися у приміщеннях ІТ-компаній — партнерів та 1 раз протягом тижня офф-лайн. Ментори та лектори — волонтери, представники провідних ІТ-компаній України.

На заході 31 серпня буде проходити випускний учасників проєкту, яким надаватимуться дипломи. Також будуть присутні випускники минулого року, лектори, ментори, партнери та організатори проєкту. Крім того, для додаткової мотивації наших випускників, до нас на випуск завітає українська альпіністка, яка підкорила Еверест — Тетяна Яловчак. Вона виступить з розповіддю про свої сходження на найбільші вершини світу.

По закінченню проєкту, учасники, які успішно закінчили навчальну програму будуть проходити співбесіди в ІТ-компаніях.

Юлія Ресенчук, організатор проєкту, керівниця Благодійної організації “Асоціація Інклюзивної Країни”: Кожна людина має невіддільне право бути максимально продуктивною в питаннях якості життя для себе! І саме такі проєкти, як “Be QA Today” здатні надати можливість людям, які сьогодні, на жаль, позбавлені цього права, знову відчути себе господарями свого життя”.

Марина Шевченко, керівниця проєкту “Be QA Today” та організатор української спільноти тестувальників “QA Club Kiev”: “Ми створили цей проєкт не тільки, щоб сприяти соціалізації та навчити наших студентів. Наша мета — звернути увагу ІТ компаній на ринок потенційних працівників. Це саме люди з інвалідністю. ІТ сфера в Україні одна з найдинамічніших та найбільш відкритих до різних соціальних груп. Так до нашого проєкту доєднались біля 40 партнерів. Ми впевнені, що саме завдяки нашим студентам та таким проєктам як “Be QA Today” буде зроблений великий крок до рівності умов праці.”

Реєстрація: за посиланням

З усіх питань щодо проєкту звертатись до Юлії Ресенчук: тел. 095 935 03 02, j.resenchuk@gmail.com

Сайт: beqatoday.com

Facebook: /beqatoday/

Instagram: beqatoday