Індустрія краси має стати доступною для жінок з інвалідністю!

Жіночність ніколи не виходить з моди. Дівчинка, дівчина, жінка завжди будуть ототожнюватися з прекрасним. Для жінок дуже важливо усвідомлювати себе гарними, бажаними, бути впевненими у собі, бути в курсі новинок по догляду за собою та вміти правильно їх застосовувати. На жаль, життя не завжди дає змогу приділити увагу собі коханій. Проект «Beauty Days для жінок з інвалідністю» дарує
дівчатам та жінкам можливість приємно провести час.

Головна мета проекту «Beauty Days для жінок з інвалідністю» 

– Привернення уваги громадськості до жінок з інвалідністю та мам дітей з інвалідністю, які не завжди мають можливість приділяти час собі та своїй жіночності.
– Надати впевненості у собі жінкам з інвалідністю та мамам, які виховують діток з інвалідністю.
– Створити спільноту жінок для обміну досвідом, підтримки та спільних проектів.

Захід проходить два дні у вихідні в коворкінгу краси GoodLoorЦЕХ. Goodlook. Цех – це коворкінг для майстрів краси. Простір обладнано стильними та зручними меблями, якісним освітленням і всім необхідним для комфортної роботи стилістів, візажистів, майстрів манікюру та перукарів. Goodlook. Цех – це соціальне підприємство, яке працює над низкою соціальних проектів: забезпечення комфортними робочими місцями майстрів, які мріють про власну справу, благодійні проекти із залученням малозабезпечених і багатодітних жінок.

«Ми отримали велику кількість запитів від жінок, які потребують цього і не мають такої можливості».

«Б’юті дні вже проходили двічі – 2-3 грудня 2017 року та 27-28 січня 2018 року, у місті Київ. Після нашого першого заходу в грудні, ми зрозуміли, що його слід проводити щомісяця. Ми отримали велику кількість запитів від жінок, які потребують цього і не мають такої можливості. Наступний б’юті вікенд відбудеться наприкінці лютого 2018 року». – Повідомила президентка БФ «АІК»
Юлія Ресенчук (https://www.facebook.com/iuliiaresenchuk).

Організаторами проекту є Благодійний фонд «АІК» (http://aik.ua) та коворкінг краси GoodLook. ЦЕХ (http://goodlooktseh.com.ua).

Проекту допомагають партнери та волонтери:

Матеріали для манікюру та подарунки від

Спонсорська допомога від

Пригощали

Фотографували

Майстрині з краси

Beauty консультанти

В проекті вже взяли участь 40 жінок. Учасниці різного віку – від 14 до 40 років. Серед учасниць є як дівчата та жінки з інвалідністю, так і мами, які виховують діток з інвалідністю і не мають можливості та часу приділити час своїй жіночності. В грудні, кожній учасниці зробили макіяж, зачіску та манікюр. Проведено фотосесію в новому образі. У лютому – макіяж, зачіску та консультації спеціаліста зі стилю, а також спа-процедури по догляду за обличчям та руками від Mary Key (https://www.marykay.ua/konopko/)

«Коли ми відкривали наш Бьюті коворкінг ми дуже хотіли аби краса була доступна всім. Для жінки дуже важливо почуватися
впевненою в собі, знати, що вона красива і відчувати, що це помічають близькі люди…»

Власниці коворкінгу краси GoogLook. ЦЕХ. – Вікторія Мовчан (https://www.facebook.com/viktoriya.movchan) та Олена Нікрасова 

Коментар власниці коворкінгу краси «GoodLook. ЦЕХ» Олени Некрасової (https://www.facebook.com/alena.nekrasova.7):

«Коли ми відкривали наш Бьюті коворкінг ми дуже хотіли аби краса була доступна всім. Для жінки дуже важливо почуватися впевненою в собі, знати, що вона красива і відчувати, що це помічають близькі люди, важливо чути компліменти, теплі слова. Але краса перед усім починається з прийняття себе, ми лише підкреслюємо і розкриваємо маленькі секрети, допомагаємо жінкам відчути себе прекрасними, а очі жінки блищать вже від щастя, а щастя, як ми знаємо – всередині. Тому психологічний стан і зовнішній вигляд це повязані між собою речі. І не дивлячись на різні життєві обставини, проблеми, жінки мають знаходити час для себе аби наповнилися і дарувати красу і легкість оточуючим. Ми за природню красу, за постійний рух та розвиток, і ми щасливі, що маємо можливість змінювати життя жінок і відкривати їм нові грані себе, і нагадувати, про те як це Бути жінкою! У цьому і є головна місія соціальної сторони нашого бізнесу».

Ганна Проскурня (https://www.facebook.com/profile.php?id=100003158806536)

Відгук учасниці Beauty days Ганни Проскурні: «Днями я отримала велику радість від перебування у невеликому «оазисі» у “Коворкінгу краси” “GoodLook-Цеху”. Завітала вже в якості гості, щоб поділитися враженнями від першого місяця проекту. Розповісти, як такі, на перший погляд, прості речі, як зачіска та макіяж – круто змінили моє життя. Велика подяка усім тим, хто продовжує
творити дива не тільки зовнішнього, а й внутрішнього перевтілення дівчат та жінок з інвалідністю.»

Спільне фото в GoodLook. ЦЕХ

Автор статті: Вікторія Антонович www.facebook.com/vikantonovich)