15 доступних для людей з інвалідністю event локацій Києва

Як часто, організовуючи якийсь захід з бажанням зробити його інклюзивним та запросити різних людей, ми запитуємо себе: а чи там буде усім зручно? Останнім часом, до мене доволі часто звертаються з таким запитанням. Тому я вирішила підготувати інформацію про найбільш доступні локації за моєю версією. :-)

1. America House Kyiv (Миколи Пимоненка, 6)

Американський дім у Києві – це передовий центр американської культури, освіти й інформації про США в Україні. Затишний, високотехнологічний простір буде комфортним для всіх. Тут не лише можна провести заходи, такі як: виступи, семінари, кіновечори, дискусійні клуби, мистецькі виставки, концерти, а й також попрацювати, провести ділову зустріч та навіть записати пісню на студії звукозапису.

Вхід в Американський дім вільний і відкритий для всіх, але при собі необхідно мати документ, який підтверджує Вашу особо (паспорт або водійські права).

Недоліки: відсутність місць паркування для людини з інвалідністю.

 

2. Mercure Kiev Congress (вул. Вадима Гетьмана, 6)

Готель Mercure Київ Конгрес розташований всього в декількох хвилинах їзди від центру Києва і є частиною торгово-розважального центру «Космополіт». Особливість цієї локації в тому, що тут можна організовувати заходи для великої аудиторії, адже зали доволі великі та просторі.

Недоліки: туалетна кімната для людей з інвалідністю є лише на одному з поверхів Congers Hall.

3. Ibis Kiev (бульвар Т. Шевченка, 25)

Готель економ-класу для ділових поїздок і відпочинку ibis Київ Центр – це сучасний готель, розташований в центральній частині Києва. Тут є невеличкі, але доволі зручні та затишні конференц-зали, які підійдуть для невеликих заходів. В готелі є номери для людей з інвалідністю.

Недоліки: Відсутність місць паркування для людей з інвалідністю.

4. Готель «Верховина» (вул. Петропавлівська, 24, Кільцева дорога) 

Готельний комплекс «Верховина» розташувавшись на Великій Окружній дорозі та, займаючи неймовірно красиву озеленену ділянку в 2 га, готель в Києві «Верховина» вже встиг привернути увагу клієнтів своїми помірно недорогими цінами.

Цей готель можна сміливо назвати найпопулярнішим місцем серед людей з інвалідністю, адже саме тут частіше всього свої заходи проводять громадські організації осіб з інвалідністю. Тому це місце давно випробоване на доступність.

Недоліки: відсутність туалетних кімнат для людей з інвалідністю на кожному поверсі готелю (є тільки по одній туалетній кімнаті в кожному з дох корпусів, де є конференц-зали). Також відсутні місця паркування для людей з інвалідністю.

5. Счастье HUB (вул. Панківська, 14) 

Счастье HUB — це новий креативний простір в центрі Києва. Тут зручно працювати, весело відпочивати, легко знайти однодумців та партнерів. В сучасних та яскравих залах можна проводити різного роду заходу і запрошувати на них людей з інвалідністю.

Недоліки: занадто крутий пандус на сходинках, які ведуть до основних залів. Відсутність місць паркування для людей з інвалідністю.

6. Travel Hub (вул. Ярославська, 58, 2 поверх БЦ «Астарта»)

 


 

Travel Hub – це 400 квадратних метрів, повністю присвячених подорожам! Простір з коворкінгом і залами для заходів створено для людей, що працюють в сфері туризму і для любителів подорожувати.

Дуже креативне місце з дизайном в стилі сучасного модерну відкритий для всіх, адже тут створені умови для маломобільних людей.

Недоліки: не виявлені.

7. Музей Тараса Шевченка (бул. Т. Шевченка, 12)

Це один з небагатьох музеїв Києва, де є пандуси, спеціальні ліфти, тактильна доріжка та інші зручності для відвідувачів з інвалідністю. В музеї можна проводити заходи, такі як: виставки, конференції, презентації, тощо.

Недоліки: відсутні місця паркування для людей з інвалідністю.

8. Бібліотека «Оціум 51» (вул. Ентузіастів, 51/24)

Це незвична бібліотека, адже тут не лише можна знайти потрібну літературу, а й провести захід. Тут створені необхідні умови й для людей з інвалідністю: обладнаний спеціальний туалет, збільшена відстань між зручними стелажами.

Недоліки: Відсутня стоянка, не має місць паркування для людей з інвалідністю.

9. Університет «Україна»(вул. Львівська, 23)


 

Університет “Україна” – єдиний вищий навчальний заклад інклюзивного типу, відкритий для молоді з особливими освітніми потребами.

Крім того, цей університет є простором для обговорення питань інклюзії, прав людини, соціальних тем та ін.

Недоліки: недоступний буфет.

10. НСК «Олімпійський” (вул. Велика Васильківська, 55)


 

Конференц-сервіс НСК «Олімпійський» – це унікальні можливості в самому центрі міста для проведення заходів будь-якого формату в сучасному багатофункціональному центрі.

Недоліки: через занадто великі території, трошки важко дістатись від паркування до конференц-залів. Ліфті працюють лише за спеціальними картками співробітники НСК, тому слід заздалегідь це питання узгоджувати.

11. Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12) 


 

Мистецький арсенал є флагманською українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від сучасного мистецтва, нової музики й театру до літератури та музейної справи. Перший поверх Арсеналу повністю пристосований для пересування людей з інвалідністю, на візках та батьків з дітьми у візочках.

Недоліки: на стоянці відсутнє місце для людей з інвалідністю.

12. Арт-завод «Платформа» (вул. Біломорська, 5)


 

Арт-завод платформа — унікальна екосистема, що поєднує підприємництво, мистецтво, освітні заходи, коворкінг та атмосферу, що надихає.

Недоліки: На території є елементи бар’єрів, такі як бордюри без понижень, відсутність пандусів в деяких приміщеннях будівель на території.

13. Kyiv Smart City Hub (Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №5) 


 

Мета Хабу – комплексно надихати та консолідувати лідерів та агентів змін. Надавати їм максимум можливостей для реалізації власних проектів, які, в результаті, сприятимуть розвитку Києва та країни.

Недоліки: дуже далеко від паркування, тому краще заїхати на територію ВДНХ; відсутній доступ до коворкінгу Хаба, який знаходиться на другому поверсі.

14. British Council Ukraine (вул. Григорія Сковороди, 4/12)


 

Протягом року Британська Рада організовує та проводить цілу низку громадських подій – майстерні, семінари, виставки, конкурси та інформаційні брифінги.

Недоліки: відсутність місця для паркування людей з інвалідністю.

15. МВЦ (Броварский пр-т, 15) 


 

«Міжнародний виставковий центр» – сучасний комплекс світового класу для організації елітних міжнародних виставкових форумів, конгресів, презентацій та культурно-художніх шоу.

Це найбільше виставкова споруда України – єдиний архітектурний ансамбль з трьох павільйонів загальною площею 58000 кв.м.

Недоліки: брак інформації про елементи доступності в будівлі.

 

Матеріал підготувала: Юлія Ресенчук