Хто ми?

АІК – це фонд, який представляє інтереси людей з інвалідністю в Україні та втілює ідеї інклюзії в українському суспільстві.

Ми прагнемо, щоб кожен українець та українка з інвалідністю мали можливість жити самостійним життям.

  • історія благодійного фонду

Історія

На початку свого становлення АІК був неформальним об’єднанням, який діяв на громадських засадах і не мав офіційного статусу юридичної особи. Благодійний фонд розвитку комп'ютерних та інформаційних технологій для інвалідів "Асоціація інвалідів-комп'ютерників" (так називався фонд з початку його виникнення) був створений о 1999 році.

Ідея фонду належала двом близьких друзям Євгену Монукало і Сергію Страпаку.

Активна діяльність Асоціації розпочалась після офіційної реєстрації 14 травня 2002 року. Тоді команда фонду запустила низку проєктів, які й досі є основними направленнями діяльності нашої організації.

У 2006 року Євгенія Монукало не стало, через півтора роки із життя пішов і Сергій Страпак. Їм було по 26 років. Перший президент фонду Євген Монукало був нагороджений орденом Президента України «За заслуги» III ступеня посмертно.

Наприкінці 2016 року було скорочено офіційну назву організації та вилучено з неї некоректне слово “інвалід”. На сьогодні ми – Благодійна організація “Благодійний фонд “АІК”.

Наша команда

Юлія Ресенчук

Президентка

Наталія Мітяєва

Віце-президентка

Олександр Нідзельський

Голова наглядової ради

Світлана Наумова

Комунікаційна менеджерка

Анастасія Стельмах

IT фахівчиня

Вадим Ресенчук

Юрист

Олексій Авдєєв

Технічна підтримка invak.info

Олександр Єсипенко

Контент менеджер invak.info

Іва Репницька

Коуч

Орися Олійник

Кейс-менеджерка

Презентації для партнерів