image

Хто ми? Знайомство з аіківцями. Редакція INVAK.INFO

INVAK.INFO, один із проєктів Благодійного фонду АІК, - популярний та досить знаний сайт. Середня відвідуваність його складає до 30-40 тисяч осіб на місяць. І ця цифра з початку війни лише зростає. Адже саме завдяки цьому сайту можна дізнатися про всі новини та події, що відбуваються в Україні з людьми з інвалідністю.

image

Аіківці вітають всіх українців з Днем Вишиванки!

Хтось із нас змушений за кордоном. Хтось залишився в Україні. Але всіх нас без винятку об’єднує мрія про ПЕРЕМОГУ! Тому хай сьогодні саме ВИШИВАНКА стане символом Незламності, Віри в наші збройні сили та Перемогу! МИРУ всім нам!

image

Знайомство з аіківцями. Анастасія Стельмах

Продовжуємо знайомство з людьми, яких ми самі ж із любов’ю називаємо «аіківцями». Це ті люди, які працюють в Благодійному фонді АІК, допомагаючи людям з інвалідністю. І сьогодні настав час розповісти про Анастасію Стельмах, яка у Фонді займається технічною підтримкою сайтів

image

Нашому Фонду 21 рік! Хто ми?

14 травня – не проста дата для нашого Фонду. Адже саме в цей день в 2002 році офіційно розпочав роботу Благодійний фонд «АІК», навколо якого згуртувалися багато цікавих на непересічних людей з активною життєвою позицією.

image

Відома блогерка і волонтерка руйнує стереотипи про людей з інвалідністю

Нею не можливо не захоплюватися. Адже все чого вона досягла в житті – це не завдяки, а всупереч всьому! Вона – відомий на Дніпропетровщині волонтер, яку ще називають «кришталевою жінкою» через вроджену ваду кісток.

image

Zoom-зустріч «Кому я така(ий) потрібен? як побудувати щасливі стосунки людині з інвалідністю»

Мрієте про родину або вже й покинули думати про це? Чи, можливо, не можете навіть уявити, що у вас може бути люблячий чоловік чи закохана до нестями у вас дружина? Адже ВИ не такий як всі…

image

Запрошуємо на Zoom: «Працевлаштування людей з інвалідністю: вакансії від компанії Nestlé Business Services Lviv»

Міжнародний бізнес-сервіс Nestlé Business Services Lviv, який співпрацює з підрозділами Nestle більше ніж 70 країнах, пропонує працевлаштування для людей з інвалідністю.

image

Вебінар «Як почати радіти життю? Прості кроки по відновленню внутрішніх ресурсів»

Навіть під час війни потрібно виділяти час на те, щоб регулярно відновлювати сили, позбавляючись втоми та почуття безсилля. І для цього не потрібно витрачати шалені кошти. Наповнити себе енергією, відновити внутрішні ресурси можна досить просто, застосовуючи на практиці європейський досвід.