image

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ: ПРИВІТАННЯ ВІД ФОНДІВЦІВ З НАГОДИ НОВОРІЧНИХ СВЯТ!

Колись на зимові свята ми бажали один одному щастя та удачі, а сьогодні мріємо про перемогу та світло в хаті? Хоча навіть повний блекаут не відбере в нас святковий настрій та сподівання на краще. Тож в переддень святкування Нового 2023 року прийміть найщиріші побажання від наших фондівців, які працюють для вас попри всі негаразди та обстріли!

image

Благодійний фонд АІК запрошує на стрім у форматі «питання-відповіді»

Тема заходу «Що по навчанню? Або як люди з інвалідністю зможуть взяти участь у проєкті Be QA Today в 2023 році?»
Запитує - Юлія Ресенчук, Президентка Благодійнго Фонду АІК.
Відповідає - Олексій Зайченко, організатор проєкту Be QA Today.

image

«Коли вдома заквітнуть древа» - доступні кінопокази солідарності від українського фестивалю «ФІЛЬМА»

Благодійний фонд АІК виступив інформаційним спонсором Фестивалю феміністичного кіно «Фільма». Цього року на знак солідарності з усіма, хто втратили або були вимушені покинути домівки через війну, єдину цьогорічну програму фестивалю - «Коли вдома заквітнуть дерева» - було присвячено темі міграції в умовах збройних конфліктів.

image

Zoom-зустріч: «Кар’єрні можливості для людей з інвалідністю у Nestlé Business Services Lviv»

Компанія Nestlé Business Services Lviv є міжнародним бізнес-сервіс центром, що співпрацює з підрозділами компанії Nestlé у більше ніж 70 країнах світу. А ще компанія є відповідальним та інклюзивним роботодавцем, який створює необхідні можливості для працевлаштування людей із інвалідністю.

image

30 млн гривень на потреби благодійних організацій в Україні, та власні заощадження на підтримку ЗСУ. Як українка з інвалідністю Олександра Кутас допомагає Україні

Модель на візку, краса якої підкорила світові будинки моди, сьогодні не уявляє свого життя без щоденної підтримки Україні. До вашої уваги інтерв’ю з Олександрою Кутас, чиє життя надихає й вражає.